Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Kontakt

Úvod Kontakt
 Internetový obchod www.lacnynakup.eu prevadzkuje spoločnosť SKODE s.r.o. Bratislava, IČO: 52168417. Nie sme platci DPH.

 


 


Žiadame zákazníkov aby pre vytvorenie objednávky používali výhradne internetový obchod. Prostredníctvom telefonického kontaktu nebude možné vytvoriť objednávku.

 

 

V prípade obchodných otázok, komplikácii pri preprave a iných všeobených otáziek navštívte znalostnú sekciu - časté otázky.

 

 

V prípade otázok ohladom reklamácii, ak chcete zadať novú reklamáciu, zistiť stav práve prebiehajúcej reklamácie navštivte sekciu - reklamácie.

 

 

V prípade ak nás chcete kontaktovať z iných ako vyšie menovaných dôvodov využite kontaktný formulár nižšie. Prípadne nám piamo kontaktujte na email: info@lacnynakup.sk. Zachováva sa tým komunikácia s nami a na Vašej požiadavke môže súčasne pracovať viacej obchodníkov.

 


 UPOZORNENIE: Sídlo firmy slúži len pre administráciu internetového obchodu. Na adrese sa nenachádza sklad, tovar ani "kamenná" predajňa. 


 Telefonický kontakt pre nutné prípady (nie objednávky) :   +421 999 999 999

 

Orgánu dozoru: Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32,827 99, Bratislava

Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2022 © LacnýNákup-obchod s počítačmi a elektronikou