Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Platba a doprava tovaru

Úvod Dodanie tovaruPlatba a doprava tovaru

uriér, balík doručený priamo na adresu do rúk.
Doručenie prostredníctvom kuriéra je jednoduchý a rýchly spôsob doručenia. Balíky Vám doručia po celom území Slovenska. Balík posielame poistený a riadne zabalený. Balík Vám bude doručený priamo do rúk, nie je treba chodiť na poštu. Balík po expedovaní zásielky Vám bude doručený v pracovných dňoch do 24 – 48 hodín.

 

Expedovanie prostredníctvom kuriéra je spoplatnené jednotnou sumou 2,00 € v prípade platby prevodom na účet a 4,90 € v prípade platby dobierkou. Úhrada za tovar dobierkou je možná do maximálnej výšky 1000,- € na jednú objednávku.

 


 

Dodanie tovaru je možné len v rámci SR.
Informácie o platbách


Platby za tovar je možné uskutočniť nasledovným spôsobom:


V hotovosti - pri dodaní kuriérom je možná úhrada za objednaný tovar na dobierku v hotovosti


Prevodom na účet vopred - (nie vklad v hotovosti na účet), príkaz je treba zadať ako prevod z účtu na účet.  Objednávka sa považuje za uhradenú až pripísaním úhrady na náš účet. Po pripísaní úhrady na náš účet Vám tovar bude vyexpedovaný do 24 hodín v pracovných dňoch.


!!! Upozorňujeme že v prípade bankového prevodu spracovanie platby može trvá 1- 3 pracovné dni !!!

Copyright 2022 © LacnýNákup-obchod s počítačmi a elektronikou